„Много лесно!“
Това споделят ученици за националното външно оценяване по математика в 4 клас, посочват коментатори в дискусиите в Данибон.
Коментари в дискусията в Данибон.
Родител:
Било много лесно. Това казват три деца от познати и моето.
Родител:
И моето каза, че е много лесно.
Коментатор:
Излишен стрес за децата и измамно вдигане на рейтинга за училищата!
Родител:
Само 1 задача е затруднила моето дете.
Още реакции – вижте тук.
НВО МАТ 4 клас 2026























































