Отзиви за НВО математика в 4 клас – вижте ТУК
„Много лесен тест!“
Така коментатори в дискусиите в Данибон определят днешното национално външно оценяване по български език и литература в 4 клас.
Ето какво споделят съмишлениците в Данибон.
Учител:
Учител съм – много лесен тест!
Квестор:
Бях квестор. По- лесно от това, здраве.
Учител:
Като учител смятам, че беше много лесно – без уловки, без пълни членове, хубава картинка…
Успех на всички четвъртокласничета!
Родител:
Според дъщеря ми е било елементарно.В училище са решавали по-сложни тестове.
НВО БЕЛ 4 клас 2026
Вижте всички коментари тук.
























































