Вестник „Сега“ цитира сайта „Данибон“ и класациите въз основа на матурите. Приятели на „Данибон“ ми писаха за тази информация.
Първата статия е като основна новина за „Сега“:
„Частни и математически гимназии са най-добри на изпитите след VII клас“
http://www.segabg.com/article.php?id=804149
Втората статия е в „Наблюдател“:
Кой е по-по-най в основното образование
http://www.segabg.com/article.php?id=804032
Благодаря!


















































