Матурата по математика се определя като лесна. Дискусия се води в общността на Данибон.
Синът ми Виктор беше на този изпит и сподели:
Беше лесно. Бях се подготвил за този тип задачи на матурата.
Родител в дискусиите в Данибон:
Дъщеря ми беше на математика – доволна е, не е била трудна.
Още един родител:
Моят син беше на математика и е доволен.
Друг родител:
По математика
Дъщеря ми се оплака, че имало много малко място за описване на описателната задача – само 1 лист или страница (не запомних), а на нея и трябвали 3 страници и е изгубила много време, за да се вмести в мястото, и после не и стигнало времето, за да направи някаква много проста сметка на последната задача, което в много неприятно, но здраве да е!

















































